Ezine.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Баба ми гледа и познава

Баба ми гледа и познава

  • 22.08.13 07:36#1rosicarosicaНовакРегистрация: 27.04.13Град: Стара ЗагораОтговори: 5Баба ми гледа и познаваЗдравейте искам да споделя едно нещо... Значи мен много ме превличат такива работи с предсказание на бъдещето.Като помоля моята баба да ме научи тя вика не ти трябва беля на главата (а тя гледа на карти ) и на на всички дето е гледала всичка е вярно за миналото.

    Като каже например че ще се ожени някой той идва след 1 седмица да я покани на сватбата си. И на един бал много много валеше град но баба излезе заби един нож в градината и се помоли и след 2 минути спря да вали.

    И все и се моля ама не ме учи. Кажете как да се науча сама. искам да гледам с 32 карти .помогнете много ще се радвам
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.08.13 04:39#2GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: -от: Баба ми гледа и познаваЗа да не иска баба ти да те научи да гледаш на карти, има защо.
    Не знам на колко години си, но ако си непълнолетна наистина ще си навлечеш беля на главата. Имай на изпредвид че да гледаш на карти не се изискват самои това да познаваш картите, там е намесена и енергия, питала ли си баба си след всяко гледане на карти как се чувства? Най-вероятно изтощена,най-малкото. А да виждаш в бъдещето, не е толкова забавно колкото изглежда...
    И все пак, може да не ти е времето още...Ако е писано да наследиш баба си, тя сама ще дойде и ще ти каже че е време.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.13 04:07#3Кети РашеваКети РашеваНовакРегистрация: 10.06.13Град: ТрявнаОтговори: 7от: Баба ми гледа и познаваТози занаят, образно казано, не се учи, а се краде. Така ми казваше и мойта бабка, от която наследих някои умения. Всъщност, си ги откраднах - промъквах се тайно и шпионирах, за да видя какво точно прави и какви думи употребява. Имаш ли го отвътре, то само ще те накара да се тикаш край нея и да се учишОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.13 11:24#4rosicarosicaНовакРегистрация: 27.04.13Град: Стара ЗагораОтговори: 5от: Баба ми гледа и познаваами тя вече спря да гледаОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.13 11:24#5rosicarosicaНовакРегистрация: 27.04.13Град: Стара ЗагораОтговори: 5от: Баба ми гледа и познаваами тя вече спря да гледаОтговорОтговор с цитат
  • 01.09.13 09:54#6lubchelubcheНовакРегистрация: 06.06.13Град: ПловдивОтговори: -от: Баба ми гледа и познаваздравейте а как да се свържем с баба ви дайте скайп телефонОтговорОтговор с цитат
  • 01.09.13 09:57#7lubchelubcheНовакРегистрация: 06.06.13Град: ПловдивОтговори: -от: Баба ми гледа и познаваздравейте аз искам ако имате възможност да ми гледате но незнам откъде сте ОтговорОтговор с цитат
  • 01.09.13 09:58#8lubchelubcheНовакРегистрация: 06.06.13Град: ПловдивОтговори: -от: Баба ми гледа и познавада ви дам ли моя телефон скайп
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.13 09:04#9DonnikaDonnikaНовакРегистрация: 03.09.13Град: СофияОтговори: 1от: Баба ми гледа и познаваZdraveite , izvinqvam se che nepisha na kirilica . Bih iskala samo da kaja che shtom baba vi neiska da vi nauchi e za dobro! Az samata gledam na karta i chudesno q razbiram, povqrvaite mi po dobre e da ne se znae kakvo shte se sluchi v bydeshteto i prochie ponqkoga ima neshto koito netrqbva da se znaqt!

    Tova e neshto koeto ne se uchi a ti idva otvytre, moq syvet e da stoite nastrana ot tezi neshta jivota e mnogo po hubav kogato syznanieto ne e natovareno sys izlishna informaciq! Nadqvam se da sym bila polezna
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.13 10:40#10danaila12danaila12НовакРегистрация: 26.06.13Град: РазградОтговори: 7от: Баба ми гледа и познаватрай си... ако си като баба си така да се изразя ще го наследиш не ти трябва.аз гледам на карти на обикновени, на таро ,много сънувам всичко ми се сбъдва на 25 години съм предчувствията ми се сбъдват, когато някой ме ядоса винаги му се случва нещо лошо (без да го искам)аз гледам на карти само и единствено на моите най близки хора- да познавам(защото просто нещата се сбъдват след това) но след това ме боли глава едвам стоя и не знам къде се намирам.моята баба на която съм кръстена с нея имахме страшно много силна връзка и след като почина винаги е в моите сънища (тя гледаше на карти-не искаше да ме научи,баеше-не искаше да ме научи-всяко нещо изречено от нея се сбъдваше.ами мацо аз след като установих че сънищата ми се сбъдват дойде реда и на интуицията която ме следва започнах да гледам на карти спонтанно ,установих че изречени неща който казвам на майтап просто после се случват,знам да бая против уроки и помага и така... не съм го искала но нещата около мен са такива. понякога просто не искам да сънувам и да знам какво ще се случи.. по добре или си го избий това от главата да искаш да се научиш или просто започни да четеш такъв тип литература и се научи от там но тези неща са опасни имай го в предвид.късмет.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.13 10:40#11Слънчеви лъчиСлънчеви лъчиНовакРегистрация: 06.09.13Град: ВарнаОтговори: 1от: Баба ми гледа и познаваИ аз гледах на карти.
    За съжаление познавам...
    Започнах на игра - четях в една книга какво е значението на картите и в един момент нещата просто сами ми изникваха в съзнанието. В повечето случаи даже това, което казвах коренно се разминаваше с описаното в книгата значение на съответната карта.
    Това просто или го има в теб, или го няма. Не се учи.
    Също така ми се е случвало и да гадая сънища.
    Да сънувам и да се сбъдва.
    Да предчувствам лоши събития, но за съжаление малко преди да се случат т.е. много късно за да се избегне ситуацията.
    Сега не докосвам картите. Страх ме е да не позная.
    Но от интуицията си човек няма как да избяга и продължавам да познавам какво ще се случи, уж на майтап изразявайки предположение, но всъщност аз знам просто, че така е писано...
    Не е ясно от къде ми е тази орисия.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.13 10:15#12lubchelubcheНовакРегистрация: 06.06.13Град: ПловдивОтговори: -от: Баба ми гледа и познаваlubche1968 :здравейте аз искам ако имате възможност да ми гледате но незнам откъде сте ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.13 02:30#13music_musemusic_museНовакРегистрация: 05.09.13Град: -Отговори: 5от: Баба ми гледа и познаваИскам да ти кажа нещо- ТОВА, С КОЕТО СЕ ЗАНИМАВА БАБА ТИ Е ГРЯХ! Много тежък и голям ГРЯХ! Моли се на Бог никога да не наследяваш такава дарба! И кажи на баба ти, ако иска да си спаси душата да спре завинаги да гледа на карти или на каквото и да било!ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.13 02:30#14music_musemusic_museНовакРегистрация: 05.09.13Град: -Отговори: 5от: Баба ми гледа и познаваИскам да ти кажа нещо- ТОВА, С КОЕТО СЕ ЗАНИМАВА БАБА ТИ Е ГРЯХ! Много тежък и голям ГРЯХ! Моли се на Бог никога да не наследяваш такава дарба! И кажи на баба ти, ако иска да си спаси душата да спре завинаги да гледа на карти или на каквото и да било!ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.13 07:54#15Grigor AnakondirovskiGrigor AnakondirovskiНовакРегистрация: 26.09.13Град: БлагоевградОтговори: -от: Баба ми гледа и познава ОЩЕ ЛИ ГЛЕДА БАБА ТИ?С КАКВИ КАРТИ ГЛЕДА?ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.13 07:58#16Grigor AnakondirovskiGrigor AnakondirovskiНовакРегистрация: 26.09.13Град: БлагоевградОтговори: -от: Баба ми гледа и познаваВЪВ СЕЛО КРАЙЩЕ ХОДИХ ПРИ ЕДИН ХОДЖА МЛАДИЯ ИСМАЙЛ НА 32 г ЖЕНЕН Е НАМИРА СЕ КЪМ СТАРАТА ДЖАМИЯ, ТОЙ ГЛЕДА НА КОРАНА, ХОДИХ ПРИ НЕГО И ТОЙ МИ ПОМОГНА ДА СИ НАМЕРЯ РАБОТА, НАСКОРО НА 22.09.2013 ХОДИХ ПАК В СЕЛО КРАЙЩЕ ПРИ МЛАДИЯ ИСМАЙЛ И ТОЙ МИ ПОМОГНА НАЙСТИНА.АКО НЯКОИ ТЪРСИ ПОМОЩ НЕКА ОТИДЕ ПРИ МЛАДИЯ ХОДЖА РАБОТИ ВСЕКИ ДЕН ОТ 14:00 часа ЗАПОЧВА РАБОТА ИМА ОПАШКА ОТ ЧАКАЩИ ХОРА, ТОЙ ЛЕКУВА И ПОМАГА НАИСТИНА НЕ ТЪРСИ ПАРИ,КОЙ КОЛКО МУ ОСТАВИ.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest