Ezine.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Баба ми гледа и познава

Баба ми гледа и познава

  • 22.08.13 07:36#1rosicarosicaНовакРегистрация: 27.04.13Град: Стара ЗагораОтговори: 5Баба ми гледа и познаваЗдравейте искам да споделя едно нещо... Значи мен много ме превличат такива работи с предсказание на бъдещето.Като помоля моята баба да ме научи тя вика не ти трябва беля на главата (а тя гледа на карти ) и на на всички дето е гледала всичка е вярно за миналото.

    Като каже например че ще се ожени някой той идва след 1 седмица да я покани на сватбата си. И на един бал много много валеше град но баба излезе заби един нож в градината и се помоли и след 2 минути спря да вали.

    И все и се моля ама не ме учи. Кажете как да се науча сама. искам да гледам с 32 карти .помогнете много ще се радвам
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.13 08:00#2Grigor AnakondirovskiGrigor AnakondirovskiНовакРегистрация: 26.09.13Град: БлагоевградОтговори: -от: Баба ми гледа и познаваЕТО И МОБИЛНИЯ НОМЕР НА МЛАДИЯ ХОДЖА ИСМАЙЛ 0889-86-64-50 СЕЛО КРАЙЩЕ БЛИЗКО ДО ГР.ЯКОРУДА.ЖИВЕЕ КЪМ СТАРАТА ДЖАМИЯ ПРИЕМА ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДО НЕДЕЛЯ ОТ 14:00 ч.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.12.13 05:31#3минаминаНовакРегистрация: 08.12.13Град: СофияОтговори: -от: Баба ми гледа и познаваТова е интересно ,но си е и грях.
    Обикновено на такива хора им се е случило нещо лошо,ето например Ванга.
    Била е сляпа.Не се мешай там,където не ти е работа.Никога не кълни, особено,ако си със зелени очи като мен,клетвите за лошо винаги хващат хората към,които ги отправяш.До сега доста пъти ми се е случвало да кълна и клетвата няма и 10мин и хваща човека.Имам някакви могически способности,но гледам да не ги използвам особено,ако е за лошо.А и това е голям товар.Не се бъркай в работата на Бог.Може и да си изпатиш.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.12.13 05:31#4минаминаНовакРегистрация: 08.12.13Град: СофияОтговори: -от: Баба ми гледа и познаваТова е интересно ,но си е и грях.
    Обикновено на такива хора им се е случило нещо лошо,ето например Ванга.
    Била е сляпа.Не се мешай там,където не ти е работа.Никога не кълни, особено,ако си със зелени очи като мен,клетвите за лошо винаги хващат хората към,които ги отправяш.До сега доста пъти ми се е случвало да кълна и клетвата няма и 10мин и хваща човека.Имам някакви могически способности,но гледам да не ги използвам особено,ако е за лошо.А и това е голям товар.Не се бъркай в работата на Бог.Може и да си изпатиш.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest