Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Време за мъже»Искам мнението на мъжете в този форум ..

Искам мнението на мъжете в този форум ..

  • 01.09.13 01:22#1bezimebezimeНовакРегистрация: 28.08.12Град: СофияОтговори: 2Искам мнението на мъжете в този форум ..Много ми е трудно и не зная как да опиша и споделя всичко ,но тук във форума ,искам мнението на мъже,а не на жени .Случайно се запознах с мъж във виртуалния свят преди 11 месеца и между нас се роди любов-така си мислех поне...Не съм се запознала с него в сайтове за запознанства,просто в едно онлайн радио..той беше ди джей там и от шега се превърна в любов,но от тази връзка имам повече лоши спомени и болка...

    Имахме планове да заживеем заедно ,но много неща пречеха уж...Оказа се ,че той има регистрации във всички сайтове за запознанства,дори и гей-сайтове и след като приключеше разговора с мен -продължаваше чата там с други .Простих това и началото на месец май той изтри всички профили с обещание повече да не го прави...оправданието тогава беше,че набира слушатели за радиото ...Преглътнах обидата и простих и не си тръгнах ,а бяхме заедно ,когато ми обеща това и вчера ,съвсем случайно бях в лаптопа му и попаднах на нова регистрация в сайт за запознанства,а в същото време говорехме по скайп с него ...прочетох много пикантни истории там в кореспонденцията с други мъже и жени ,беше споделил една наша обща мечта с друга жена и предлагаше да я изживее с нея,това ме нарани много...А на всеки мой въпрос защо го прави ,отговаряше с въпрос и не получих смислен отговор...една частица от любовта ми към него угасна ,една рана се добави в сърцето ми...Той само казва-ти не ми вярваш-...

    А как да повярвам ,че всичко там е било само на думи ,за мен това е предателство и вид изневяра...Казва,че ме обича,но загуби доверието ми към него...Не вярвам на думи ,та той уби една мечта-не сме деца ,на 40 години сме..И сега искам да попитам мъжете,трябва ли да простя отново и да продължа тази връзка или да си тръгна и да сложа КРАЙ на болката и унижението,колкото и да го обичам ?!?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.13 02:55#2bezimebezimeНовакРегистрация: 28.08.12Град: СофияОтговори: 2от: Искам мнението на мъжете в този форум ..Попитах мъжете във форума да изкажат мнение и само един господин ми отговори ...Ако имат желание нека и дамите се включат и ми помогнат да взема правилното решение,което почти съм взела,но ме спира сърцето ,което нашепва...прости ... ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.13 06:01#3Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 25от: Искам мнението на мъжете в този форум ..Щом позволяваш вече и жени да се включат, ето моето мнение - отдръпни се. Вече си му дала един шанс, а той отново е започнал да пише в тези сайтове. Не се самоизмъчвай и направи каквото сърцето ти подсказваОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.13 07:42#4bezimebezimeНовакРегистрация: 28.08.12Град: СофияОтговори: 2от: Искам мнението на мъжете в този форум ..Аз съм се отдръпнала за момента,но лошото е ,че слушам сърцето си ,а то ми нашепва,че трябва да простя...А аз сега искам да послушам разума си и за това ми е трудно да взема решение.На кръстопът съм ,защото ако простя отново и се опитам да върна доверието си в него,се питам -няма ли някой ден да направи отново същата грешка...А ако в момента той е осъзнал какво е направил и е готов ,за да не ме загуби да скъса нишката на тези регистрации в такива сайтове...тогава ще загубя човека ,когото обичам ,защото съм взела решение да си тръгна...Дилема,а решението е някъде по-средата,но аз не мога да го открия все още.... ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.13 09:12#5MKMKНовакРегистрация: 04.09.13Град: СофияОтговори: 12от: Искам мнението на мъжете в този форум ..Толкова ли е готин, че му прощаваш това, че е педал? (не започвайте с това "би", винаги единият пол те интересува повече от другия). Хората не се променят, търси си друг.
    Мнение на мъж.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.13 08:08#6desislavadesislavaНовакРегистрация: 07.08.13Град: СофияОтговори: 9от: Искам мнението на мъжете в този форум ..Здравей,мила!Аз те съветвам да се отдръпнеш и да си запазиш женското достойнство - от опит ти го казвам такива мъже не се променят те чакат ти да се нагодиш според техните изисквания и представи за живот и в един момент в който усетят ,че ти е дошло до гуша и им поставиш въпроса или - или просто си тръгват без капка съвест ,за да потърсят някъде някоя друга жена за необвързваща връзка.Те така просто са свикнали ,а ти ако се уважаваш достатъчно и знаеш какво искаш т.е. доколкото разбирам търсиш сериозен човек до себе си - сложи край,преди той да те отхвърли.Запомни от мен едно - сериозно влюбеният мъж никога не си позволява да обижда,унижава,да споделя тайни от лично естество пред други,да бяга от отговорност и обещания - напротив този,който те обича и има сериозни намерения към теб ще се стреми да не те загуби по всякакъв начин.Аз съм на 34 г.и до мен стои такъв човек,който ме подкрепя много силно - ще ти дам един ярък пример за силната му любов към мен - имам репродуктивни проблеми и може и да не можем да имаме деца,но той вече 9 месец ме подкрепя,тича с мен по доктори,идваше в болницата всеки ден ,изпадала съм в депресия,отчаяние,но той беше до мен държеше ми ръката през цялото време и каза,че ако не се получи по нормален начин ще пробваме инвитро ,ако и така не стане - ще си осиновим дете и каза ,че живота му няма смисъл,ако аз не съм до него.Обичам го със цялото си сърце,защото зная с цялото си същество ,че това е моя човек.В този ред на мисли искам да те посъветвам - човека до теб се изпитва в най- трудните ти моменти и ако той е истински то го доказва ,ако не е - дори и най- малката трудност го спъва по пътя му ,намира оправдания за всичко и така си намира безброй причини ,за да не си мърда и пръста.Това -от мен.Целувки с пожелание да се оттървеш в най-скоро време от въпросния господин и да не мислиш само за това колко е готин и страстен - ами да си потърсиш стойностен човек ,с когото да почувстваш,че си жива ,обичана ,подкрепяна и уважавана в този живот.Успехът зависи само от теб не забравяй - както се поставиш ,ако позволиш да си играят с теб - сърди се на себе си ,но ако се самоуважаваш - то не позволявай да си играят с теб,т.е.сложи го на място и прекрати отношенията си с въпросния господин.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.13 02:03#7РилаРилаНовакРегистрация: 19.10.13Град: -Отговори: 36от: Искам мнението на мъжете в този форум ..Простила си му веднъж. И той пак се е регистрирал.

    Съвета ми - остави го и си намери друг мъж.

    Чиста загуба на време е да си с него. Той може и пак и пак да си се регистрира а ти май искаш сериозна връзка със стабилен човек. Просто интересите са ви различни. Не си губи времето с него. От мъж го чуваш не от жена. Ако му беше за пръв път да му се даде 2-ри шанс ама той сега пак е регистриран по тези сайтове казваш. Не би трябвало да му простиш този път според мене. Успех.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest