Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Влюбена съм в женен мъж

Влюбена съм в женен мъж

  • 02.09.13 10:59#1AnastasiqAnastasiqНовакРегистрация: 02.09.13Град: -Отговори: 1Влюбена съм в женен мъжЗдравейте, просто реших и аз да споделя историята си и да чуя мнението на хора които не ме познават. На 23 години сам и от година и половина съм с женен мъж .. обичам го повече от всичко на света всичко започна на шега.

    Аз не знаех че е женен в последствие разбрах ноо вече бях спала с него и си казах какво пък толкова направих го веднъж защо не пак и така с времето нещата се задълбочиха . говорили сме си много пъти той все казва че съжалява че не ме е срещнал по рано че сега аз съм можела да съм му жена и още такива празни приказки , знам че и той се е привързал към мен , но няма да има смелост да остави жена си въпреки че казва че най омразното нещо му е това че е женен ... незнам какво да правя да говоря ли с него и ако той няма планове за в бъдеще с мен да го оставя ли или да продължавам така и каквото се случи да се оставя на съдбата какво да правя ... ? има ли някой в моето положение ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.13 05:53#2Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 25от: Влюбена съм в женен мъжСпоред мен трябва да намериш сили да го оставиш и да продължиш напред. Не те съдя, но не си пропилявай младостта с човек, който никога няма да може да ти обърне необходимото внимание. ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.13 01:51#3ДжесиДжесиНовакРегистрация: 04.09.13Град: БлагоевградОтговори: 2от: Влюбена съм в женен мъжАми ако не се разведе, колко дълго ще го чакаш? Ти не искаш ли семейство? Смятам че трябва да излезеш и да грабнеш живота, толкова много други мъже има, който ще ти дадат повече от него, някой мъж, който ще легне и ще се събуди до теб, без да се притесняваш че някъде го чака съпругата му...ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.13 12:26#4ТатянаТатянаНовакРегистрация: 04.09.13Град: -Отговори: 5от: Влюбена съм в женен мъжKauza perduta е цялата ситуация. Ти сама казваш че ти говори празни приказки. Няма да се разведе, повярвай! Просто ти замазва очите, защото на него сега му е удобно - хем жена в къщи да му слугува и да му гледа децата, хем нещо агнешко.

    Просто го зарежи! Щансовете да очакваш нещо сериозно са равни на нула - говоря ти го от опит.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.13 08:53#5sesilysesilyНовакРегистрация: 04.09.13Град: -Отговори: 2от: Влюбена съм в женен мъжВсички знаем,че това е най-правилния вариант- да го зареже...но любовта..?
    Аз съм омъжена и имам любовник от 2 г.Оби4аме се страшно силно,и двамата постоянно и съвсем искрено пла4ем един за друг когато сме разделени пове4е от 2 дни.Аз имам семейство с детенце а той си има 2,но не сме щастливи и половинките си.
    Въпреки вси4ко не сме пълни идиоти и имаме търпение с годините да се появи удобен момент в който да се съберем завинаги.
    Той иска бебе от мен,иска да сме заедно и постоянно за това говори..но и двамата разбираме 4е всяко нещо с времето си.
    Затова ти казвам-търпение и любов...Тайната е да не го притискаш,нито да искаш нещо от него(било то пари)а само да се наслаждаваш на времето прекарано заедно и ще видиш 4е той ще се влюби в теб до полуда.
    Поне при мен се полу4и. Успех.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.13 06:28#6ТатянаТатянаНовакРегистрация: 04.09.13Град: -Отговори: 5от: Влюбена съм в женен мъжmiss_kiss :
    Поне при мен се полу4и.

    Получило се е .... какво?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.13 10:15#7sesilysesilyНовакРегистрация: 04.09.13Град: -Отговори: 2от: Влюбена съм в женен мъжminivta :[quote=miss_kiss]
    Поне при мен се полу4и.

    Получило се е .... какво?[/quote]


    Получи се това че аз съм сигурна в любовта му и той в моята.
    И сме сигурни в това че искаме да сме заедно завинаги...но знаем че едно"искам" не е достатъчно,за да разбием толкова невинни сърца.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.13 09:21#8Ana Ana НовакРегистрация: 05.09.13Град: РусеОтговори: 2от: Влюбена съм в женен мъжZdravei , az imah podoben problem , no sum jena ,po tochno bqh prikluchila s muja mi emocionalno ,stoqhme samo zaradi decata i imahme 15 godishen brak ,i togava se poqvi choveka --soul mate s 8 godini po mlad ot men i az ne go vzeh na seriozno a i imam deca ,no toi durjeshe da znam che sum vajna za nego i durji na men ,vupreki vuzrastta mi i decata .Sled nqkolko meseca az podadoh molba za razvod ,zashtoto ne moga da mamq muja mi vupreki che ne mu bqh izneverila fizicheski ,tui kato jiveq na drug continent sega dalech ot tozi muj ,no rabotehme zaedno v durjavata rodina na bivshiq mi . Mujat ,koito durjeshe na men edna cqla dulga godina samo virtualno ,sega doide da me poseti i mi predloji brak --toi beshe nejenen ---ako trqbvashe da izbiram pak bih se razvela za muj koito me ceni i obicha takava kakvato sum .ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.13 09:25#9Ana Ana НовакРегистрация: 05.09.13Град: РусеОтговори: 2от: Влюбена съм в женен мъжnqma da razbiete nichii surca s lubovta vi --toi ili tq shte sa vinagi roditeli i drugata strana trqbva da prieme tova , tainata Vi lubov e po sukrushitelna i e izmqna v sravnenie s priznata ---nie ne mojem da pritejavame vsichko i vsichko si ima cena !Budete smeli i izjiveete lubovta si otkrito --koito my puka shte vi podkrepi ! ОтговорОтговор с цитат
  • 17.09.13 04:12#10ВикиВикиНовакРегистрация: 17.09.13Град: БургасОтговори: 1от: Влюбена съм в женен мъжАз също съм в подобна ситуация ,но вярвам в любовта,защото тя винаги е била нещото което ме е държало на повърхността и което не ми е позволило да потъна на дъното .На 23 години съм имам си сериозен приятел от година и половина живеем заедно а иначе сме двойка от 5 години.С течение на времето обаче той започна да ме приема за даденост,за жената която готви чисти пере и глади.Аз нямам нищо против това ,но съм и жена която иска целувки иска секс-страстен и див иска внимание,жена която иска любов.Запознах се с един мъй той не е женен официално но има жена до себе си от която има детенце.Страшно много се обичаме и знам ,че не е никак лесно да остави майката на детето си .Имам търпение и знам ,че ако любовта ни е истинска някой ден ще се съберем и ще сме заедно така както трябва да бъде.Никак не е лесно да крадеш минути часове и мигове любов,но си струва .Повярвай..ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest