Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Тя е на 500 км от мен, но я обичам с цялото си сърце

Тя е на 500 км от мен, но я обичам с цялото си сърце

  • 05.10.13 11:51#1NeverNeverНовакРегистрация: 05.10.13Град: -Отговори: 9Тя е на 500 км от мен, но я обичам с цялото си сърцеДълго време бях отчаян, че никога няма да си намеря някой, че завинаги ще остана сам. Не съм красив, напротив даже, аз съм изрод. Нямам почти никакво самочувствие. Започнах да си пиша с едно момиче, станахме близки приятели, пратихме си снимки, след това си признахме, че се харесваме. Вече си пиша с нея от две години, а тя е на повече от 500 км от мен.

    Обичам я с цялото си сърце и вярвам, че тя е момичето за мен, но все повече започвам да мисля, че никога няма да се срещнем, а дори да стане, няма шанс да ме хареса. Побърква ме мисълта, че не може да сме заедно. Знам, че много от вас ще кажат, че това е не истинска връзка, че е просто детинска глупост, но тя значи наистина много за мен. В момента нито един от двама ни няма възможност да посети другия, вероятно ще се случи след години. След месец вече ще стана на 16, а никога през живота си не съм целувал момиче, едва ли въобще ще се случи в близките пет-шест години.

    Докато всичките ми съученици са изредили толкова гаджета и са правили толкова неща, аз не съм имал друго гадже освен нея. А всичко това само ме кара да се чувствам по-нищожен, аз съм нещастник и идиот и нямам шанс за щастие. Не знам какво да правя, наистина я обичам и искам да сме заедно, но едва ли е възможно някога да бъдем заедно.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.10.13 09:58#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Тя е на 500 км от мен, но я обичам с цялото си сърцеобадете и се .това е най малкото което може да направите.добре би било и да отидете при нея с букет цветя.сигурна съм че тя ще бъде трогнатаОтговорОтговор с цитат
  • 12.10.13 06:24#3NeverNeverНовакРегистрация: 05.10.13Град: -Отговори: 9от: Тя е на 500 км от мен, но я обичам с цялото си сърцеДнес тя ми призна, че няма да може да издържи още дълго време да не бъдем заедно. Каза, че ако това продължи дълго, ще ме остави. А мен не ме интересува, обичам я и искам да прекарам живота си с нея, независимо колко време трябва да чакам. Иска ми се тя да чувстваше същото.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.13 07:54#4Ivelina Ivelina НовакРегистрация: 31.08.13Град: -Отговори: 9от: Тя е на 500 км от мен, но я обичам с цялото си сърцеTogawa prosto otidi pri neq .. kakwo oshte chaksh !? .. az ti kazah che tezi neshta ne zawyrshwat s Happy End kogato ste tolkowa na daleko .. prosto otidi wijte se i wsichko shte se naredi samo po sebe sii ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.13 10:14#5NeverNeverНовакРегистрация: 05.10.13Град: -Отговори: 9от: Тя е на 500 км от мен, но я обичам с цялото си сърцеОх, Боже... Като го казваш звучи толкова лесно. Но аз ходя на училище, не мога току-така да замина, освен това не мога да отида в непознат град, където дори няма хотел, където да отседна, не мога да отида на другия край на България без да се наложи да лъжа родителите си. Така че не ми казвай: "Ох, просто отиди, какво още чакаш", защото не съм отишъл при нея, не защото не съм искал, а защото просто няма как.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.13 08:01#6cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Тя е на 500 км от мен, но я обичам с цялото си сърцеако аз обичам някой нищо не би ме спряло да се видя с него.няма такова понятие.човек или иска нещо или не.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.13 08:01#7samarasamaraНовакРегистрация: 06.10.13Град: -Отговори: 4от: Тя е на 500 км от мен, но я обичам с цялото си сърце :
    Точно казано. Иначе какво ще си готов да направиш от любов? Само лесните неща. Да, ама да обичаш не е лесно. И ти явно си намерил момиче, което заслужава любов. От теб не се иска да извършиш чудеса от храброст. Стига си разказвал тук колко е трудно, защото тя ще те чака до едно време. Няма любов, която да си седи на виртуално ниво и да те чака да пораснеш, да завършиш училище, да станеш самостоятелен и чак тогава да минеш някакви си 500 км. Както и педи ти казах, ТЯ НЕ Е В КИТАЙ.Ако я обичаш сбирай си чуковете и отивай.Кога ще станеш смел? Готов си да обичаш, значи не се възприемаш като дете. Спри да се държиш като такова и извинявай за острия тон,Nevermind.Просто ме е яд, че ти явно няма да събереш смелост и ще изпуснеш едно прекрасно нещо в твоя живот. Дано събереш някога смелост да живееш, иначе тепърва ти предстои да губиш.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.13 11:29#8NeverNeverНовакРегистрация: 05.10.13Град: -Отговори: 9от: Тя е на 500 км от мен, но я обичам с цялото си сърцеНе съм от смелите хора.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.13 03:47#9Ivelina Ivelina НовакРегистрация: 31.08.13Град: -Отговори: 9от: Тя е на 500 км от мен, но я обичам с цялото си сърцеami dobre togawa prosto ostawi momicheto da si jiwee jiwota i da si nameri nqkoi istinski a ne wirtualen koito moje da e do neq .. taka po shtastliw li shte bydesh a ? ..wzemi reshenie sega wremeto nikoi ne chaka i utre weche moje da e prekaleno kysno a ti da syjalqwash che ne si bil smel togawa ) .. ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.13 07:23#10NeverNeverНовакРегистрация: 05.10.13Град: -Отговори: 9от: Тя е на 500 км от мен, но я обичам с цялото си сърцеKuklichka, моля те, спри да пишеш в темата ми.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.13 12:14#11NeverNeverНовакРегистрация: 05.10.13Град: -Отговори: 9от: Тя е на 500 км от мен, но я обичам с цялото си сърцеВсе едно, никога няма да бъдем заедно, тя ще ме остави много преди въобще да се срещнем, може би днес. Не я заслужавам и никога не съм я заслужавал. Единственото, което заслужавам е да умра. Обичам я с цялото си сърце и искам да прекарам живота си с нея. Но това никога няма да стане.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.13 07:36#12cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Тя е на 500 км от мен, но я обичам с цялото си сърценяма нужда да умираш.просто бъди с неяОтговорОтговор с цитат
  • 10.11.13 01:46#13CrazyWolfCrazyWolfНовакРегистрация: 10.11.13Град: Велико ТърновоОтговори: 2от: Тя е на 500 км от мен, но я обичам с цялото си сърцеМалко късно,но искам и аз да изкажа мнението си по въпроса ако нямаш нищо против.Недей да се отчайваш и отказваш предварително! Това е едно от най-важните неща,които научих.Вероятно би прозвучало глупаво на всички,които ще го прочетат,но аз именно така се запознах с любовта на живота ми. Смея да кажа,че връзката ни е доста добра и разстоянието не е проблем.За това както прочетох в по-горните мнения поне можеш да опиташ.Ако не стане ще знаеш,че поне което зависи от теб си го направил. Това е моето мнение. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest