Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Мъжът ми ми изневерява в сайтове за запознанства и интимни връзки

Мъжът ми ми изневерява в сайтове за запознанства и интимни връзки

  • 02.11.13 01:01#1zarazaraНовакРегистрация: 02.11.13Град: -Отговори: 10Мъжът ми ми изневерява в сайтове за запознанства и интимни връзкиЗдравейте !
    Нова съм във форума и реших да споделя моя проблем.
    С мъжа ми сме женени от 3год.,но проблемите почнаха много рано.

    На няколко пъти се натъкнах на негова регистрация в сайтове за запознанства,сайтове за интимни връзки,натъкнах се и на негови съобщения до други жени.Заболя ме много .Бях потресена.Прочетох и видях неща,които мислех,че той не би направил.Уви ! Това почна да става системно.

    След всеки разговор той ме уверяваше,че вече няма да прави такива работи,но...до поредния път.Накрая за последно му предложих да отидем на психотерапевт,той се съгласи,но всичко бе само за 6 месеца.Преди един месец разбрах,че имал видеовръзка с друга жена чрез скайп,прочетох и съобщенията и разбрах,че той продължава да ме лъже и разиграва.

    Иска пак да ходим на психотерапевт,но мисля,че вече нямам сили за нищо.Не вярвам,че може да се промени.Между другото имаме едно малко,сладко момиченце,което обожава баща си.Моля за съвет
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.11.13 09:30#2РилаРилаНовакРегистрация: 19.10.13Град: -Отговори: 36от: Мъжът ми ми изневерява в сайтове за запознанства и интимни връзкиМного лошо. Това е живота - има свестни мъже които искат да имат деца но поради някакви си причини не могат да имат, а в същото време има такива които правят деца, без да ги интересува щастието на семейството. Такива ,,мъже'' не трябва да са семейни защото само проблеми. Има дъщеря но се занимава с други жени... това не е само лошо поведение на мъж ами и на баща.
    Според мене е важно ти да не се упрекваш себе си за действията на мъжа ти защото който си изневерява си го прави и не го интересува човека до него. Едни от най красивите и известни жени са били в същото положение като например Шерил Коул, Сандра Бълок, Принцеса Даяна и тнт и техните ,,мъже'' са им изневерявали. Та това си е до характер, зрялост и възпитание на човека до тебе, а не е твоя вина.
    Най-добрия съвет който мога да дам е да го оставиш. Не казвам че е лесно но според мене е най-правеялният избор за теб а и за дъщеря ти. В смисъл майката ако не е щастлива как ще е детето щастливо. Няма да сте първата двойка която да се раздели и за съжаление няма да сте и последната. Според мене раздялата няма никакво значение за децата - възпитанието и самия характер на човека са много по-важни. Много успяли, известни и богати хора са тръгнали от разделение семейства та това не е проблем за развитието на дъщеря ти. Това е моето мнение. Хубаво е че ти си майката и ще задържиш детето си. Ако останеш с него нищо не го спира да си прави каквото си иска и да продължава да те лъже. 1-2 пъти да му се даде шанс ама той продължава. Та по-хубаво да се разделите и да отидеш към неизвестното със надежда за по-добро бъдеще, от колкото да живееш в лошото настояще с минимални шансове за по-добро бъдеще. Успех ти желая.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.11.13 11:52#3adv.Plamen Dimitrovadv.Plamen DimitrovНовакРегистрация: 03.11.13Град: СофияОтговори: 2от: Мъжът ми ми изневерява в сайтове за запознанства и интимни връзкиОпитайте се да поговорите с него защо го прави ,липсва ли му нещо.Смятам ,че не е редно при 3 годишен брак да търси някакви неангажиращи връзки.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.11.13 12:31#4zarazaraНовакРегистрация: 02.11.13Град: -Отговори: 10от: Мъжът ми ми изневерява в сайтове за запознанства и интимни връзкиМногократно съм го питала и винаги отговорът е:"Всичко е наред,няма никакви пролеми"И при въпроса ми"Тогава защо ? Отговорът:"Не знам"ОтговорОтговор с цитат
  • 03.11.13 02:26#5adv.Plamen Dimitrovadv.Plamen DimitrovНовакРегистрация: 03.11.13Град: СофияОтговори: 2от: Мъжът ми ми изневерява в сайтове за запознанства и интимни връзкиИзпратих Ви на лични съобщения отговора ми.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.11.13 05:18#6zarazaraНовакРегистрация: 02.11.13Град: -Отговори: 10от: Мъжът ми ми изневерява в сайтове за запознанства и интимни връзкиОтговорОтговор с цитат
  • 04.11.13 07:54#7Мила ДимитроваМила ДимитроваНовакРегистрация: 04.11.13Град: СофияОтговори: 8от: Мъжът ми ми изневерява в сайтове за запознанства и интимни връзкиА фактически изневерява ли ти, или само разни чатове в сайтове и скайп?
    Защото, от една страна, някои хора, разпускат с разни неангажиращи чатове, и реално нямат никакви намерения, за физически контакт.
    Ако е само това, и ти държиш на него, по-добре не му рови, и не му прави скандали, защото ако му вмениш чувство на вина, той ще започне просто да се укрива по добре, и със сигурност ще се стигне до фактически изневери... Може просто да е в такъв период, и в един момент желанието му за чат да се изпари ...
    Аз лично имах същия период, бях подложена на доста стрес в работата ми, и разпусках като си пишех разни простотии в подобни сайтове... приятеля ми разбра, обясних му че реално нямам никакво намерение да се виждам с някой... той каза ок, за мен няма проблем, щом е само чат ... и след известно време всичко отшумя... от години не съм влизала в подобни сайтове, нямам и намерение.
    Познавайки себе си обаче, си мисля, че именно тази негова реакция тогава, спаси връзката ни, мисля си че ако беше реагирал по друг начин, щях да си кажа - така ли ти ли пък ще ми кажеш на мен - в следствие на което да сътворя някоя реална простотия.
    Лично аз си мисля, че няма смисъл да го водиш по психоаналитици и брачни консултанти, поговори си с него, кажи му, че това те наранява, но ако той се чувства по добре, и разпуска, ти няма да му се бъркаш... не го проверявай известно време за да се убеди в искреността ти ... и виж ефекта, може да се насити и да приключи.

    Ако ти изневерява физически, и в тези сайтове само си търси партньори, а не просто чат, тогава ситуацията е съвсем различна ...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.11.13 06:16#8zarazaraНовакРегистрация: 02.11.13Град: -Отговори: 10от: Мъжът ми ми изневерява в сайтове за запознанства и интимни връзкиСигурна съм,че е нямал физически контакт с друга жена.И ме е уверявал,че не търси друга жена,просто така си пишел.Но това продължава от както сме женени,колко време аз трябва да чакам,че да му мине този период?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.11.13 06:54#9Мила ДимитроваМила ДимитроваНовакРегистрация: 04.11.13Град: СофияОтговори: 8от: Мъжът ми ми изневерява в сайтове за запознанства и интимни връзкиНямам представа колко време...
    Що не пробваш да си направиш регистрация в сайт в който чати той, и да си чатиш с него, без да му се представяш коя си реално ... аз със сигурност бих го направила, ако моя приятел влизаше в такива сайтове... изглежда ми доста забавно и разпускащо, двамата седите и си чатите
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.11.13 12:47#10Georgi RadinovGeorgi RadinovНовакРегистрация: 08.11.13Град: -Отговори: 1от: Мъжът ми ми изневерява в сайтове за запознанства и интимни връзкиДа не мислиш,че само твоя мъж е в това положение! Вземи компютъра и го хвърли през терасата! След 7-8 години като порасне детето ще си купиш нов,а до тогава може да му е дошъл акъла в главата!ОтговорОтговор с цитат
  • 09.11.13 07:47#11nikolnikolНовакРегистрация: 30.08.13Град: -Отговори: 2от: Мъжът ми ми изневерява в сайтове за запознанства и интимни връзкиЕх, мила...Не се надявай това да се промени! Аз съм в същото положение, с тази разлика,че ми изневериха реално и продължава да се среща с други жени. Нищо не помогна да го спра, така че реших да не се ядосвам повече, а да си живея живота. Гледам си детето, излизам с приятелки и не се интересувам от него. Засега му е добре така...Но когато иска да сподели нещо за себе си и за работата си, просто сменям темата или започвам да говоря на детето си, за да разбере, че не ми е приоритет неговия живот...И секс не правя с него. Липсва ми, но не е края на света. С нетърпение чакам да порасне детето и да започна работа, така няма да забелязвам и да се ядосвам. Вярвам, че един ден изобщо няма да ми пука, повярвай и ти и си гледай живота! Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 10.11.13 10:05#12zarazaraНовакРегистрация: 02.11.13Град: -Отговори: 10от: Мъжът ми ми изневерява в сайтове за запознанства и интимни връзкиНо как търпиш всичко това ? Не ти ли тежи ? Той те унижава,мен най ми тежи това,неговото безразличие как се чувствам аз.До кога ще изтърпяваш неговите"походи"?Или как игнорираш всичко ?ОтговорОтговор с цитат
  • 10.11.13 07:34#13nikolnikolНовакРегистрация: 30.08.13Град: -Отговори: 2от: Мъжът ми ми изневерява в сайтове за запознанства и интимни връзкиКонцентрирай се върху себе си! Постави себе си на първо място и прави това, което те прави щастлива, без да се интересуваш той какво си мисли. Демонстрирай тотално безразличие. Не казвам, че е лесно, не казвам че не боли...Но трябва да си силна! По-силна отколкото той си мисли! Повярвай ми, помага! Вече виждам промяна в моя човек, но се правя че не забелязвам. Имам си дете и хоби, които ангажират вниманието ми и не мисля за глупостите на мъжа ми. Това е рецептата! :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 16.11.13 05:29#14vikivikiНовакРегистрация: 14.03.13Град: Равно полеОтговори: 2от: Мъжът ми ми изневерява в сайтове за запознанства и интимни връзкиne my viarvai,kasai ,xvarliai i prodaljavai na pred.kazvam go ot opit.ne proshtavai.yvajavai sebe si.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.11.13 04:49#15milenamilenaНовакРегистрация: 30.10.13Град: ВарнаОтговори: 4от: Мъжът ми ми изневерява в сайтове за запознанства и интимни връзкиСъс сигурност нещо му липсва и по всяка вероятност не смее да ти сподели.Говорете повече един с друг и дебатирайте всички теми, най - вече сексуалните и със сигурност ще разбереш каква е причината. ОтговорОтговор с цитат
  • 23.05.14 03:59#16Емил МасарлиевЕмил МасарлиевНовакРегистрация: 20.05.14Град: СофияОтговори: 1от: Мъжът ми ми изневерява в сайтове за запознанства и интимни връзкиi az imam sa6tiqt problem , dnes go zabelqzah , i smqtam da si pogovorq mnogo seriozno s maja mi , no spored men nqma opravdanie , makar , 4e sam mnogo po - mlada ot nego , ne polu4avam nujnoto vnimanie , ne tarsq maje i ne iskam da izneverqvam . ako obi4a6 nqkoi nqma opravdanie !!!! daite mi savet kak da podhodq , za6toto moqt maj obi4a da si poslagva , iskam da mi kaje istinata i da re6a .ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest