Ах, тези религии

  • 13.04.14 12:35#1pomakinqtapomakinqtaНовакРегистрация: 13.04.14Град: -Отговори: 6Ах, тези религииздравейте искам да споделя с вас помакиня съм(българка с мюсулманска религиа) проблема ми е следния приателят ми е християнин обичаме се живеем от известно време заедно но едно голямо но родителите ми ме побъркват психически не са толерантни към другите религии не уважават никого и не искат да се променят без значение какво мисля аз без значение какво чуствам аз не искат и да знаят мразят християните те си мислят че са правоверни мусулмани но това не е истина господ ни е създал различни с някаква цел не може ти да отричаш различния казват ми намери си наше момче аз не искам да се омъжвам за помак това не е моята среда , повечето от помаците са прекалено глупави надменни все едно говориш на стена само сестра ми ме подкрепя тя също има приател християнин и я е страх да им каже , аз се осмелих и сега е постоянен тормоз съжалявам но няма да се предам човека до мен го обичам много всичко което търся в един мъж не искам да се омъжа за някакъв глупак само защото е мусулманин моля ви как да послтъпя искам родителите ми да ме подкрепят а не да са срещо мен а усещам че започвам да ги ненавиждам затова че са много ниско интелигентни незнам просто искам в гадния ми живот да се случва това което аз сум решила
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.04.14 11:39#2миммимНовакРегистрация: 13.04.14Град: -Отговори: 10от: Ах, тези религииДа така е,прав сте.Тук не сме за да говорим за вас.Всеки е прав за себе си и изживява живота си така както го вижда.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.04.14 11:39#3миммимНовакРегистрация: 13.04.14Град: -Отговори: 10от: Ах, тези религииДа така е,прав сте.Тук не сме за да говорим за вас.Всеки е прав за себе си и изживява живота си така както го вижда.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.04.14 12:00#4миммимНовакРегистрация: 13.04.14Град: -Отговори: 10от: Ах, тези религииДа, така е,прав сте.Не сме тук ,за да говорим за вас.Всеки има свое виждане за живота и трябва да си го изживее така ,както го вижда.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.04.14 12:01#5миммимНовакРегистрация: 13.04.14Град: -Отговори: 10от: Ах, тези религииДа, така е,прав сте.Не сме тук ,за да говорим за вас.Всеки има свое виждане за живота и трябва да си го изживее така ,както го вижда.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.04.14 12:01#6миммимНовакРегистрация: 13.04.14Град: -Отговори: 10от: Ах, тези религииДа, така е,прав сте.Не сме тук ,за да говорим за вас.Всеки има свое виждане за живота и трябва да си го изживее така ,както го вижда.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.04.14 12:02#7миммимНовакРегистрация: 13.04.14Град: -Отговори: 10от: Ах, тези религииДа, така е,прав сте.Не сме тук ,за да говорим за вас.Всеки има свое виждане за живота и трябва да си го изживее така ,както го вижда.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.04.14 01:21#8ангелангелНовакРегистрация: 19.03.13Град: ПловдивОтговори: 19от: Ах, тези религииАко зависи от мене, щях да забраня със закон религиите и щях да срина всички религиозни постройки, независимо какви религии проповядват, а лумпените вярващи в този, който никога не са виждали, да идат и да се прегледат за шизофрения.....
    Не слушай никого, а само сърцето си! Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.04.14 12:25#9lilililiНовакРегистрация: 16.04.14Град: БургасОтговори: 2от: Ах, тези религии Vajnoto e da ne se otkazvash ot lybovta sii ne vajnoo kakva si kakav e toii a e vajno da ima sarce I da te razbira I podkrepq I nai vajnoto e da te obicaa ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.14 06:14#10fatimefatimeНовакРегистрация: 27.02.14Град: ТърговищеОтговори: 1от: Ах, тези религииzdravey az sashto se namiram v tvoeto polojenie.roditelite mi vaobshte ama vaobshte ne odobryavat tova che priyatelyat mi e hristiyanin a az pomakinya,no tova si e samo tyahno mnenie,ta saveta mi e che te taka ili inache nyama da odobryat vrazkata ti kamo li da te podkrepyat.nyama kak da stane nashte hora sa sas stari razbiraniya ta misalta mi e da ne se vliyaesh i da si jiveesh jivota taka kakto namerish za dobre,shtom se razbirate kakto ti kazvash prosto ne se otdrapni za malko ne i se obajday a sled izvestno vreme te sami shte te potarsyat i dori shte te pitat kak si i t n samo ne zabravyay ako stane naistina taka i ti zvannat dori i da imash nyakavi malki problemi nezavisimo ot kakav harakter spesti im go kaji che si dobre.taka i te malko ot malko shte pochuvstvat ublekchenie.radvay se na jivota i ne se saobrazyavay s nikogo dori i s grubite komentari tuk!Uspex ti jelaya i dano neshtata se podredyat. :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.14 10:45#11shukranshukranНовакРегистрация: 11.10.13Град: -Отговори: 11от: Ах, тези религииздр ,момиче аз от 3 години имам приятел християнин.искам да ти кажа че и мойте родители не го одобряваха ,но в течение на времето видяха че ако не искат да загубят детето си трябва да приемат него за зет.приеха го но в действителност с времето се оказа че големия проблем не са мойте родители ,а неговите.те винаги ме гледат от високо,трябва да съм като кон с капаци.оказва се че родителите ми не са ми мислили лошо и сега като се размисля били са прави.успех.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest