Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Диети и отслабване»искам да отслабна 10 кг

искам да отслабна 10 кг

  • 01.05.14 03:55#1KristiyanaKristiyanaНовакРегистрация: 01.05.14Град: -Отговори: 1искам да отслабна 10 кгЗначи искам да отслабна 10 кг.И да стегна и оформя тялото си.Висока съм 160. и теша 56кг. Моля ви се ако знаете нещо,помогнете ми.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.05.14 10:55#2ИнчетоИнчетоНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 25от: искам да отслабна 10 кгПовече плодове,зеленчуци,бедно на мазнини месо,млечни продукти и без консумация на пържено,тестено,алкохол,газирани напитки ,ако обичаш да си хапваш сладко може да го замениш с малко чист пчелен мед,трябва да се ограничиш и от чипсове,дюнери,пици и т.н.Всичкото това гарнирано с някакъв спорт или посещение на фитнес зала с квалифициран инструктор който да те поеме и заедно да изградите новата ти фигура и мисля,че си готова надявам се,че съм помогнала дори и малко.Успех :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 03.05.14 03:25#3KristiyanaKristiyanaНовакРегистрация: 01.05.14Град: -Отговори: 1от: искам да отслабна 10 кгБлагодаря за съвета!ОтговорОтговор с цитат
  • 23.05.14 11:41#4SiEsSiEsНовакРегистрация: 20.12.13Град: -Отговори: 3от: искам да отслабна 10 кгСпоред калкулатора за идеално тегло трябва да смъкнеш 4кг. Това не е трудно по - трудно е задържането на килограми. Сега е идеално да хапваш варени яйца със сиренце и малко зехтин примерно две за закуска без хляб. На обяд пилешка пържолка със салата без хляб. Вечеря шопска салата със сиренце и малко зехтин. Спорт. Една две седмици така. После. Папкаш си каквото искаш + спорт. Всеки ден на кантара качиш ли 2кг. само салата до смъкване. Така до края на живота При мен си работи Най - важното е че като кача 2кг докато не смъкна не спирам спорт + леки храни /салати/. Станат ли повече от 2... става сложно. По тая схема може и повече да отслабнеш. Въпроса е във задържането пак казвам. И без спорт няма начин. Трябва да се горят калории. Може йога може фитнес бягане разходки по 10-на км два три пъти седмично. Йога може и в домашни условия има клипчета разни заучаваш си ги.По време на отслабването освен основните три хранения други неща да не се папкат Шоколадчета и др. подобни екстрички Организма ти ще е добре. Няма да гладува но няма да се претоварва.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.15 05:15#5РенетаРенетаНовакРегистрация: 09.03.15Град: -Отговори: 10от: искам да отслабна 10 кгЗдравей, и аз го искам, ама не става толкова лесно. ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.15 10:26#6Потребител#162147Потребител#162147НовакРегистрация: 14.10.15Град: -Отговори: 13от: искам да отслабна 10 кгСпоред мен разделното хранене е най-сигурният начин резултатите да са трайни.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.15 05:39#7К. ТодороваК. ТодороваНовакРегистрация: 16.10.15Град: -Отговори: 9от: искам да отслабна 10 кгЗа съжаление не става с щракване на пръсти. Трябва постоянство в тренировките, адекватен хранителен режим (обърни внимание - това в никакъв случай не значи да спреш да ядеш, напротив трябва да приемаш храна по 4-5 пъти на ден, но хубава). Пътят към върха е труден. Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 08.11.15 08:45#8Потребител#162759Потребител#162759НовакРегистрация: 08.11.15Град: Горна ОряховицаОтговори: 13от: искам да отслабна 10 кгПовече течности- поне 2 литра вода и други течности( без газирано), ограничи сладкото, хапвай си месо, но на скара бяло по възможност, не яж пържено, тестени неща, хапвай салати от зеленчуци и плодове, като внимавай кои плодове смесваш.
    Съветвам всеки, който иска да отслабне или поддържа някаква форма да започне да се храни разделно, не е толкова трудно, иска се постоянство и след време става начин на живот.
    Спорта също е важен, трябва да се правят упражнения и повече движение.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.02.19 08:26#9KarolinaKarlKarolinaKarlНовакРегистрация: 07.02.19Град: СофияОтговори: 3от: искам да отслабна 10 кгОт опит съм се убедила, че механичното прилагане на "готови" диети не води до дълготраен ефект. Всеки организъм е различен и съответно реагира различно. Моят съвет е, първо да наблюдавате малко начина си на хранене - кои продукти ви засищат, кои ви отварят още по-голям апетит, кои ви създават дискомфорт и чувство за подуване и препълване, кои продукти не ви липсват изобщо, и ограничаването на кои ви е непосилно... След като имате тези наблюдения, може да направите консултация със специалист диетолог или нутриционист.
    Понякога решението е много по-просто отколкото изглежда, и дори не е нужно да се прави някаква глобална промяна в храненето, а само ограничаването или подмяната на един-два продукта.
    Движението и активния начин на живот се подразбират

    Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.02.19 04:21#10ЧародейкатаЧародейкатаВетеранРегистрация: 02.10.18Град: -Отговори: 9от: искам да отслабна 10 кгЗдравейте, може да опитате с Медената диета на Клеопатра. С нея се свалят бавно излишните килограми, но пък за сметка на това ползите за организма и тялото са невероятни. И няма йо-йо ефект. Аз лично съм я спазвала няколко пъти, и съм много доволна. Скоро смятам да направя един курс отново, защото последно я спазвах след раждането, а мина доста време от тогава.

    Успех!

    Медената диета на Клеопатра може да видите тук:

    https://gotvach.bg/n6-96294-Тайната_диета_на_Клеопатра_за_отслабване
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.22 11:16#11az_obicham_bulgariaaz_obicham_bulgariaНовакРегистрация: 19.06.21Град: СофияОтговори: 3от: искам да отслабна 10 кгАз преди лятото мисля да пробвам пак Кето диетата. Един приятел отслабна с 19 килограма за около 4 месеца, а не беше много пълен. Каза, че се чувствал чудесно докато я е спазвал не е бил гладен, дори през повечето време насила трябвало да яде, защото от мазното не му се ядяло.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest