Ezine.bg»Форум»Красота»На 17 години съм, косата ми е права и рядка

На 17 години съм, косата ми е права и рядка

  • 28.12.14 12:50#1каринакаринаНовакРегистрация: 06.09.13Град: -Отговори: 3На 17 години съм, косата ми е права и рядкаЗдравейте аз съм на 17 и бих се радвала да ми помогнете като ми дадете полезните си съвети как да се справя .Та имам много рядка коса и е права.Не знам какво да направя за да стои пон4 дни , така както е след измиване.Писна ми да се налага да я мия през един два дена , защото когато я измия на следващият ден, все едно изглежда че не е мита от седмица.Някой ще кажат,че такъв е гена ми и го разбирам, но няма ли някакъв начин, за да забавя малко омазняването.Гледам, когато имам по-дълтги ваканции( няколко дни или седмица) да я мия много по-рядко в този интервал.Но когато съм на училище се налага почти всеки ден.Е, когато имам физическо през един два дена , я връзвам.
    Благодаря за отделеното време
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.02.16 12:15#2MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: На 17 години съм, косата ми е права и рядкаВ моментите, които си супер натоварен или трябва да излезеш някъде набързо е перфектен.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest