Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Каква е разликата между приятелско отношение и ухажване?

Каква е разликата между приятелско отношение и ухажване?

  • 03.04.16 12:28#1КейтиКейтиНовакРегистрация: 14.09.13Град: СофияОтговори: 3Каква е разликата между приятелско отношение и ухажване?Здравейте,
    Искам да задам един нормален въпрос, който ми се върти в главата от много време. Каква е разликата между "приятелското отношение" и "ухажване"? Когато мъж се интересува от всичко, с което се занимаваш и всичко, от което се интересуваш, какво е това? Ще се радвам някой мъж да ми обясни разликата. Каква е разликата, ако ситуацията е много деликатна (приятел на бивше гадже)? Благодаря!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.04.16 03:32#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Каква е разликата между приятелско отношение и ухажване?Да ти каже честно мисля, че си те харесва. То бива бива приятелско, ама чак пък от всичко...а и почти във всеки случай мъжете прекрачват границата, защото от приятелското отношение лесно преминават към другото...ОтговорОтговор с цитат
  • 08.04.16 03:34#3miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Каква е разликата между приятелско отношение и ухажване?100% те харесва, особено щом е погазил мъжкото приятелстно и общува с бивша на свой приятел. Щом е поставил на карта отношенията си с него само, за да общува с теб, значи е повече от приятелство. Има обаче опасност да е шпионка на бившия, който го е накарал да следи какво правиш. Това би било глупаво от негова страна, защото така наистина ще вземете да се влюбите Успех, мацка!ОтговорОтговор с цитат
  • 13.04.16 12:07#4КейтиКейтиНовакРегистрация: 14.09.13Град: СофияОтговори: 3от: Каква е разликата между приятелско отношение и ухажване?Благодаря ви много за отговорите, може и да сте прави! Обаче наистина ми е интересно (не само за ситуацията, в която се намирам) каква е разликата между ухажване и приятелско отношение попиринцип. Как се държи един мъж, когато харесва една жена за партньор, и как се държи един мъж, когато харесва една жена за приятел? Много жени в днешно време биват объркани, заради смесените сигнали, които получават от мъжкият пол. Въпрсите ми са породени от филма "Той не си пада по теб", един наистина добър филм, който отговаря на много въпроси, задавани от нежният пол, но каквото и да си говорим балканските мъже са с различен манталитет от източноевропейските и американските.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.04.16 04:39#5miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Каква е разликата между приятелско отношение и ухажване?Честно казано не мисля, че има кой да ти отговори на този въпрос. Мъжете в последно време се превърнаха в същества, по-нежни и чувствителни многострадалци от жените. Българските мъже са нещо още по-страшно. Ако трябва да съм по-повърхнастна, всеки мъж би спал с теб, стига да му се отдаде възможност. Но за по-сериозните неща - те често бягат.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.04.16 10:15#6КейтиКейтиНовакРегистрация: 14.09.13Град: СофияОтговори: 3от: Каква е разликата между приятелско отношение и ухажване?Здравейте отново. Моят "възлюбен" си пада по друга жена, поне така каза. Очевидно наистина много лесно се бърка приятелското отношение и ухажването, за съжаление. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest