Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Здраве»Помощ! Кажете ми с какво да убия тези гъбички

Помощ! Кажете ми с какво да убия тези гъбички

  • 13.04.16 02:02#1AlexAlexНовакРегистрация: 13.04.16Град: РусеОтговори: -Помощ! Кажете ми с какво да убия тези гъбичкиЗдравеите, ами снощи ядох една закуска, след 15 мин-болка слънчев сплит, повърнах. През ноща почнаха ПАРЕНЕ в главата-отзад цялата, гърлото, устните ми изпънаха се гладки и ПАРЯТ, очите , ушите -ПАРЕНЕ, леко оголемени лимфни възли на врата-ПАРЕНЕ. парене, гори, не е болка, а горещина и е много гадно, не може да се спи...и СЕГА продължава на изброените места, не спира....Някава гъбичка....Боже, ако някои знае какво лекарство елиминира гъбички МОЛЯ ДА СПОДЕЛИ
    ЗДРАВНО НЕОСИГУРЕНА съм, НЕ МОГА ДА ТЪРСЯ ЛЕКАР И НЯМАМ ПАРИ ЗА ток даже......
    ако някои знае лекарство, за него заем трбва да търся
    МОЛЯ ВИ....КАКВО ГИ УБИВА ТЕЯ ГЪБИЧКИ......
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.04.16 05:12#2Стан ОйСтан ОйНовакРегистрация: 14.12.15Град: СофияОтговори: 2от: Помощ! Кажете ми с какво да убия тези гъбичкиИди на лекар, жено! Не е шега работа това!!!!ОтговорОтговор с цитат
  • 13.04.16 05:12#3miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Помощ! Кажете ми с какво да убия тези гъбичкиКак така гъбички? Това си е чисто натравяне, но не мисля, че ще се оправите без лекарска помощ. Все пак може да опитате с прочистване, няколко дни на леки храни и фрешове, или дори само на вода. От друга страна може да няма нищо общо със закуската и да имате някое сериозно заболяване, което се е отключило в този момент. Няма как да разберете, без преглед. Разберете, че рискувате собственото си здраве като не предприемате адекватни мерки.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.04.16 05:14#4ИренаИренаНовакРегистрация: 26.08.13Град: СофияОтговори: 6от: Помощ! Кажете ми с какво да убия тези гъбичкиЗдравейте, няма нужда да ви казваме, че лечението по интернет е непрепоръчително, а също и опасно за здравето. Симптомите, които описвате, не приличат в никакъв случай на гъбична инфекция, затова и най-вероятно противогъчибно лечение няма да ви помогне. Препоръчваме ви да се обърнете към дежурен лекар (да, прочетохме, че нямате здравни осигуровки) в спешна помощ, където ще ви окажат първа помощ и ще получите адекватно лечение.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.04.16 05:16#5Антония Р.Антония Р.ДжедайРегистрация: Град: -Отговори: 18от: Помощ! Кажете ми с какво да убия тези гъбичкиЗадължително отидете на лекар. Няма как да се лекувате през интернет, без да ви погледне специалист и да ви направи изследвания. Една спонтанна болка може да е симптом както на нещо безобидно, така и на някакво сериозно заболяване. И в този ред на мисли, вие как разбрахте, че симптомите ви са сигнал за гъбички? Наистина прегледа ще ви струва по-скъпо, щом нямате здравни осигуровки, но когато става въпрос за здравето ви, може да спестите от друго и да се лекувате.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest