Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Здраве»Странно усещане, помогнете!

Странно усещане, помогнете!

  • 20.01.17 02:43#1Потребител#184001Потребител#184001НовакРегистрация: 20.01.17Град: СофияОтговори: -Странно усещане, помогнете!Здравейте,

    Искам да споделя с вас едно странно мое преживяване и да ви попитам дали някога сте имали подобни случки.
    Една вечер както си спях до мъжа ми, се събудих , но не можех да си отворя очите,не можех да дишам,нито да помръдна.Беше ужасно ,защото осъзнавах че съм будна, но не можех да направя нищо.Много се изплаших и след около може би няколко секунди успях да поема въздух и да отворя очи.Тези секунди ми се сториха минути.Разплаках се от уплах и веднага събудих мъжа ми, които нямаше никаква представа какво е станало.Прочетох, че подобно на моето състояние се нарича сънна парализа,но не са точно такива симптомите.
    Случвало ли се е на някой от вас и опасно ли е?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.02.17 05:50#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Странно усещане, помогнете!Дам, сънна парализа. И на мен ми се случи веднъж, много е ужасно, постъпих горе-долу като теб. Не се притеснявай - на почти всичко хора се е случвало. Ако се повтори или потрети обаче задължително направи консултация със специалист.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.17 02:07#3Антония Р.Антония Р.ДжедайРегистрация: Град: -Отговори: 18от: Странно усещане, помогнете!Сънна парализа е и наистина е плашеща. Понякога е съпроводена и с халюцинации, но стига да не се случва често, няма нищо страшно. Появява се най-вече заради силен стрес и затова е препоръчително да успокоите малко напрежението.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.04.18 04:31#4Ема СтояноваЕма СтояноваНовакРегистрация: 07.09.16Град: -Отговори: 3от: Странно усещане, помогнете!Спомняте ли си какво правихте непосредствено преди лягане? Ако точно през това време сте изпитали силен стрес или друго силно усещане, много е вероятно именно това да е причината. Като цяло, при еднократни случаи няма място за тревога.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest