Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Какво мислите за взаимноизгодните връзки?

Какво мислите за взаимноизгодните връзки?

  • 25.01.17 03:23#1Alex RaAlex RaНовакРегистрация: 25.01.17Град: -Отговори: -Какво мислите за взаимноизгодните връзки?Здравейте,
    Искам да повдигна един въпрос, по които имах спор със своята секвартирантка, относно ползата и морала в една връзка където Той е зрял мъж, който знае какво иска от живота и има средствата да си го купи, а Тя е красавица, с чувство за приключения и добър вкус. Моето мнение е че едно момиче не може да бъде използвано по този начин, а всъщност това което се случва е че тя е неизпозвана, и това е лошо нещо, защото всяко едно нещо, което не се използва се руши, включително романтичната и сексуална същност на една млада жена, защото когато я няма красотата си отиват и кандидатите.

    Според мен модерната и силна жена е именно една която не се колебае да се възползва от своите предимства и от нови възможности, да изживее една връзка, да пристъпи към нещо ново и да бъде прагматична. Така или иначе, ние гласуваме с краката си и със своите действия и аз смятам да провера вярността на моята теза в практиката.

    Моят спор започна когато й показах сайта за запознанства (sugardaters), на които искам да се регистрирам, където регистрацията е безплатна за момичета, но мъжете си плащат, за да бъдат там. Това е показателно за мисленето зад тази концепция, където богати мъже от западна Европа търсят свежи и палави млади момичета, за да разнообразят от семейния си и професионален живот. Това са връзки без ангажименти и общоприети правила. Пиша тази тема защото аз винаги съм отворена за различно мнение или пък за вариант, които съм пропуснала да обмисля. Вашите мнения тук ще са от полза и ще бъдат взети предвид
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.02.17 05:42#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Какво мислите за взаимноизгодните връзки?Ами аз тук не виждам конфронтация. Дори не разбирам какъв е въпросът ти - дали одобряваме мнението ти. И, колкото и да се опиташ да го замаскираш зад мнооооого повторения, неясни думи и изрази и пренасищане от идиоми, ти реално казваш - аз одобрявам той да е богат, а тя да е просто красива, поредното допълнение към секс тефтерчето му, на издръжка.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.17 02:03#3Антония Р.Антония Р.ДжедайРегистрация: Град: -Отговори: 18от: Какво мислите за взаимноизгодните връзки?Всеки има правото сам да си избира партньор без значение какви мотиви го водят.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest