Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Казах ѝ, че я обичам, а ти ми отвърна с Добре!

Казах ѝ, че я обичам, а ти ми отвърна с Добре!

  • 14.02.17 09:09#1Todor Skenderov MinevTodor Skenderov MinevНовакРегистрация: 14.02.17Град: СофияОтговори: 2Казах ѝ, че я обичам, а ти ми отвърна с Добре!Здравейте,

    от няколко години харесвам една моя колежка от университета. заедно седяхме. заедно си помагахме. аз живея в София тя е от томпсън. казвъл съм й че я харесвам и дори съм я канил на кино. тя отговаряше, че това я радва(в смисъл, че й е приятно и няма нищо против- поне така аз го разбрах). а относно ходене на кино - филм за бонд - нямаше нищо напротив, но отговаряше, че има работа по къщата. веднъж трябваше да работим заедно по един проект - тя ме покани у тях - беше малко преди коледа.

    дойде до софия и ме заведе при тях (уж малко преди това - два или три месеца имаше някакъв приятел и на въпросът ми - а твоят приятел какво ще каже - тя каза, че няма да има нищо напротив). останах да обядвам с нея а преди да си тръгна - родителите й също бяхя там и дори ме питаха да им помогна с управлението на телевизора за някакъв канал или настройки. казах, че едва ли ще се справя и че не смея да пробвам. те отговориха съвсем кротко и спокойно добре и дори ме почерпиха с портокал. (винаги на коледа иили нова година или друг празник сме си говорили по телефона). тя е доста скромна и мълчалива. на следващата година - веднага януари месец ме беше потърсила за помощ - да й помогна с превод на немски език за работа по нейна курсова работа (да можеше да избере всякакъв език и да знаеше че аз знам немски и да знам, че ще отговорите - че се е възползвала). аз я поканих у нас да дойде.

    Тя дойде и дори остана за обяд. когато я изпращах до гарата и й казах да се видим пак понякое време някой хубав ден тя каза че няма да има нищо напротив но зависи дали ще има домакинска работа и от времето. веднъж дори когато я изпращах до някъде - на 8 март й подарих малък букет цветя и тя ги прие съвсем спокойно. преди това за рожденият й ден й подарих малка евтина огърлица (можеше да се намери за по 3 лв) а тя за моя рожден ден ми подари статуя на костенурка (каквато слагат в градинитес цветя). от 2013 - тя работи в своге в общината - сме се чували само по телефона по празници. когато беше нашата абсолвенска вечер й казах че може да остане и да преспи у нас ако иска - тя отговори, че не иска да притеснява мен и майка ми (живеем в голям апартамент - поне 120 квадрата).

    В самата вечер чакала влака и затова не дойде на празненството. тази коледа когато я потърсих да се чуем и я попитах дали дядо коледа й е донесъл сродна душа, тя отговори че не е и че когато дойде времето ще стане. на нова година от нея беше и първият смс който получих. когато бяха големите студове и замръзналите влакове - аз се обадий и й казах, че искам да чуя какво прави и че се притеснявам за нея в това време.

    Тя благодари за това и каза че всичко е спокойно и не е чак толкова лошо. когато я попитах иска ли да се видим когато времето се стопли тя каза, че няма нищо напротив и дори ще си вземе почивен ден за да може да дойде до софия. Когато я попитах какво ще прави през ваканцията, каза че не знае и че досега не е излизала във ваканция.на 12 ф. имаше рожден ден. Използвах това да се обадя и днес на Свети Валентин (да разбера как е изкарала - били близки) и когато й казах, че я обичам тя отговори ок добре. та въпросът ми е може ли да ми дадете някакъв съвет. как да разчитам нейните отговори и начин на поведение. благодаря предварително
    П.С. забравих да кажа аз съм на 30 тя е на 28.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.17 06:12#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Казах ѝ, че я обичам, а ти ми отвърна с Добре!Ами ти си закъснял по всичко възможни параграфи. Ако искаш нещо - направи нещо. Изобщо не разбирам какво се случва между вас, може би, защото то е едно огромно НИЩО. И - как може да подариш огърлица за 3 лв, ти си на 30 години!!! Дръж се като голям човек, отиди при нея и я целуни. Директно, без приказки. Вие се държите като ощипани пенсионери, може ли такова нещо???!ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.17 07:57#3Todor Skenderov MinevTodor Skenderov MinevНовакРегистрация: 14.02.17Град: СофияОтговори: 2от: Казах ѝ, че я обичам, а ти ми отвърна с Добре!относно огърлицата - тогава още бях беден студент не работех и нямах много пари.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.17 12:04#4Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Казах ѝ, че я обичам, а ти ми отвърна с Добре!Значи се "сваляте" (това определено не е сваляне), от колко 7 години???ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.17 08:47#5Todor Skenderov MinevTodor Skenderov MinevНовакРегистрация: 14.02.17Град: СофияОтговори: 2от: Казах ѝ, че я обичам, а ти ми отвърна с Добре!благодаря за вашето мнение. както писах - аз изложих фактите - просто момичето не е от софия и рядко има шанс да пътува до града. всичко щеше да е друго ако беше от града. това е. явно вие не сте попадала в такава ситуация и в подобно положение при същите условия ш съм сигурен, че ако и вие бяхте в такава ситуация може би щяхте да имате подобен проблем. все пак не съм нито блатечки нито клууни нито богат като бил гейтс.. тя просто е обикновено момиче от село. ако може да дадете съвет дайте ако не - престанете да филосовствате излишно. вие изобщо имате ли връзкаОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.17 02:44#6Антония Р.Антония Р.ДжедайРегистрация: Град: -Отговори: 18от: Казах ѝ, че я обичам, а ти ми отвърна с Добре!Съжалявам, ако думите ми те разочароват, но това, което си написал изглежда, че момичето няма интерес към теб. Ти сам прецени - търси и те, без да иска услуга след това, флиртували, прави ли нещо, с което се вижда, че има чувства? Според мен от отговора ѝ ясно може да се разбере, че не изпитва нищо. В такъв случай моят съвет е да не се вкопчваш и да не градиш напразни надежди, а да потърсиш любовта другаде, понеже си личи, че искаш да се влюбиш. По-добре е да откриеш човек, който ще споделя чувствата ти, вместо да си губиш времето.
    Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest