Ezine.bg»Форум»Външен Вид»Не мога повече, външният ми вид е ужасен

Не мога повече, външният ми вид е ужасен

  • 04.08.17 11:20#1niki4a556niki4a556НовакРегистрация: 01.06.17Град: БайловоОтговори: 7Не мога повече, външният ми вид е ужасенМоля ви кажете какво да правя немога да се приема такава каквото съм старая се по всякакъв начин да съм по красива и нищо смених си гардероба маски за лице за коса и никак несе харесвам немога дори да се погледна в огледалото а правянкакво ли не за да изглеждам добре и нищо.

    Моля ви тези които сте го преживели знам че несъм единствената с ниско самочувствие която никак несе харесва та аз самата съм си грозна питала съм и приятелите си дори няма какво да се крие нито снимки да пращам достатъчно ми беше от тях да го чуя просто толкова много усилия полагам и накрая нищо несе получава

    моля ви пишете как въобще сте го преудоляли акл въобще сте имали подобен ороблем като моя не се понасям вече
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.08.17 02:56#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Не мога повече, външният ми вид е ужасенТвоето ниско самочувствие минава всички граници. спри да се вглеждаш в себе си - ще се побъркаш. Доколкото разбирам не си много социална - няма как да станат така нещата. Позволи на светът да те приеме. Направи си фейсбук, прочети някоя книга, поинтересувай се от нещата, от които се интересуват наборите ти, намери си работа и приятели. Поговори с някой очи в очи. Спри да се тръшкаш и действай!ОтговорОтговор с цитат
  • 10.08.17 01:13#3dobromirdobromirНовакРегистрация: 27.05.15Град: СофияОтговори: 11от: Не мога повече, външният ми вид е ужасенЗдравей знам как се чувстваш защото и на мен мисе случиха същите неща казвахами че съм грозен ненормален, и така цели 11години даже и ме заплашиха с убийство и дори 2 тешки катастрофи преживях, но е най добре дами пишеш защото и аз съм със свръх ниско самочувствие и когато си споделяме проблемите си можем да намерим начин дасе справим с тях.Аз съм много добричко но срамежливо момче което иска дати помогне но само ако мисе довериш и знай че и аз също като теб съм обикновен човек и съм свръх добър и умен и за това че съм добър хората понякога мисе подиграват.Казвам се Добри и очаквам твоят отговор към мен.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.11.21 11:44#4Потребител#307497Потребител#307497НовакРегистрация: 11.11.21Град: БанкяОтговори: 10от: Не мога повече, външният ми вид е ужасенстига драмиОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.22 06:57#5Потребител#318673Потребител#318673НовакРегистрация: 24.08.22Град: -Отговори: 16от: Не мога повече, външният ми вид е ужасенНе трябва да ти пукаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest