Ezine.bg»Форум»Деца и родители»Баща ми ме наби

Баща ми ме наби

  • 10.09.17 12:00#1СилвияСилвияНовакРегистрация: 10.09.17Град: СофияОтговори: 1Баща ми ме набиimgЗдравейте пише ви момиче на 15 години. Онзи ден баща ми намери една цигара с марихуана в стаята ми. След което побесня и ми удари шамар каза ми да легна на леглото и ме наби с колан.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.17 05:12#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Баща ми ме набиУжас. Отиди при психолога в училище и му кажи. Освен това може да подадеш жалба в закрила за детето.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.09.17 05:50#3Антония Р.Антония Р.ДжедайРегистрация: Град: -Отговори: 18от: Баща ми ме набиГовори с близък, който познава и двама ви. Нека майката, баба или дядо да вземе отношение по случилото се и да те защити. Веднага изчисти отношенията с баща си, за да не случи същото отново.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.09.17 04:48#4СилвияСилвияНовакРегистрация: 10.09.17Град: СофияОтговори: 1от: Баща ми ме набиОт майка ми като малка съм яла повече бой от колкото от баща ми. Най-вече заради оценки щом е под пет и бой. Случвало се е съседи да викат полиция като са чували как пищя но нищо. Изобщо не включвам шамарите които си бяха като за добре дошла в месеца поне един два пъти стабилен бой.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest