Ezine.bg»Форум»Външен Вид»Момчетата ми сринаха самочувствието

Момчетата ми сринаха самочувствието

  • 04.11.17 05:54#1JellyJellyНовакРегистрация: 02.10.17Град: -Отговори: 2Момчетата ми сринаха самочувствиетоЗдравейте имам малък проблем със самочивствието понеже винаги се влюбвам в такива който гледа външния вид само а те неса и малко май дори съм чувала как говорят зад гърба ми ма тя тъс та харесвала и момчето са исхили и викаше аз дансъм луд гледай я тая на мъж мяза и такива неща понеже по често се случва да сме в една компания и така моля ви дайте ми съвет или мнението ви по въпроса просто се чувствам ужасно като толкова много хора ме искараха изруд
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.11.17 04:41#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Момчетата ми сринаха самочувствиетоЧакай сега - от начина, по който описваш говора на момчетата, в които толкова много се влюбваш, личи какви диви селяни са. Ти наистина ли искаш да си с такъв човек? Имай малко самоуважение, намери си свестни приятели. Също така е добре все пак да обръщаш внимание и на външния си вид. Колкото и да е важна вътрешната красота, чест за едно момиче, е да изглежда добре и да прави добро впечатление.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.03.18 08:13#3Потребител#203114Потребител#203114НовакРегистрация: 15.12.17Град: -Отговори: 50от: Момчетата ми сринаха самочувствиетоplami_am :Чакай сега - от начина, по който описваш говора на момчетата, в които толкова много се влюбваш, личи какви диви селяни са. Ти наистина ли искаш да си с такъв човек? Имай малко самоуважение, намери си свестни приятели. Също така е добре все пак да обръщаш внимание и на външния си вид. Колкото и да е важна вътрешната красота, чест за едно момиче, е да изглежда добре и да прави добро впечатление.

    Абсолютно съгласна!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.18 09:25#4Ема СтояноваЕма СтояноваНовакРегистрация: 07.09.16Град: -Отговори: 3от: Момчетата ми сринаха самочувствиетоАстрологията е пълна глупост и няма да ти помогне в случая. По скоро бих те посъветвала съшото като plami_am - на първо място, изобщо не ес занимавай с такива изроди. И мис свят да си, няма как да си щастлива с някой такъв. Поддържай външния си вид добър, но не се превръщай в изкуствена кукла.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.05.18 03:01#5Потребител#195403Потребител#195403НовакРегистрация: 26.07.17Град: -Отговори: 10от: Момчетата ми сринаха самочувствиетоКолкото повече обръщаш внимание, толкова повече падаш на тяхното ниво.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.05.18 09:16#6Потребител#202343Потребител#202343НовакРегистрация: 01.12.17Град: -Отговори: 8от: Момчетата ми сринаха самочувствиетоНе се засягайте от подобни неща, няма смисъл.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.07.18 04:10#7Потребител#213540Потребител#213540НовакРегистрация: 15.05.18Град: -Отговори: 10от: Момчетата ми сринаха самочувствиетоСкъпа, не трябва изобщо да се засягаш от подобни идиоти! Факт е, че сме жени и трябва да се поддържаме като такива, но не го прави заради МЪЖЕТЕ, а заради себе си. Постигни своето вътрешно спокойствие и хармония. Красотата при всички ни е преходна, но можем да я поддържаме.
    Имаше момент, в който и аз се чувствах кофти от приятеля ми (не ми е говорил така, но и не ми обръщаше особено внимание). Взех се в ръце, купих си няколко нови парцалки, отидох и си сложих мигли (не си представяй да пърхам с очи) - в салона казах, че искам да изглежда максимално естествено, дори хей така за мое си удоволствие отидох и си поставих хиалурон в устните (отново в малко количество). Наблягам на двете неща, които съм си променила защото не съм се направила изкуствена кукла, устните ми не са като човки, а малко по-плътни (сложила съм 0,5мл), а миглите са така сякаш съм със спирала. Общо за двете неща не съм дала повече от 250 лв., но това ме накара да си повдигна малко самочувствието.
    И тогава забелязах...когато аз самата си вдигнах самочувствието, почувствах се красива и желана, тогава и приятеля ми отново взе да ми обръща внимание.
    Затова пак казвам-себеусещането е важна част от нашата красота!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.01.19 03:36#8Йозлям КадироваЙозлям КадироваГотвачРегистрация: 28.08.17Град: ВарнаОтговори: 19от: Момчетата ми сринаха самочувствиетоНе обръщай внимание и ги премахни от живота си. Не си в правилната компания.

    И се грижи за външния си вид - не заради околните само, но и заради себе си и за това да се чувстваш добре в кожата си.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.22 06:57#9Потребител#318673Потребител#318673НовакРегистрация: 24.08.22Град: -Отговори: 16от: Момчетата ми сринаха самочувствиетоplami_am :Чакай сега - от начина, по който описваш говора на момчетата, в които толкова много се влюбваш, личи какви диви селяни са. Ти наистина ли искаш да си с такъв човек? Имай малко самоуважение, намери си свестни приятели. Също така е добре все пак да обръщаш внимание и на външния си вид. Колкото и да е важна вътрешната красота, чест за едно момиче, е да изглежда добре и да прави добро впечатление.

    +1 и от мен
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest