Дали ме избягва?

  • 09.05.18 05:47#1MeMeНовакРегистрация: 07.08.16Град: ПловдивОтговори: -Дали ме избягва?Преди месец се запознах с едно момиче покрай общи познати.Преди около две седмици той звъни и ми вика искаш ли гости вечерта и аз му отговорих,че искам да се видим първо с теб,а след това и с твойте приятели,защото предположих,че е с компания,а на мен ми беше малко неловко да се видя още веднага тях и го попитах дали не му е станало гадно,че съм му отказала,а той ми отговори,че няма проблем и ще се видим първо двамата...

    След това се чудя дали той ще вземе инициативата в свои ръце и пак ще ми предложи да се видим,защото малко или много мина месец,а като се запознахме той ми каза....на мнение съм ,че първо трябва да се опознаем ,а после може да излезем да пием кафе и да се видим..

    Дали той не ме избягва....щом не ми казва нищо за излизане (той работи от понеделник до петък-като дистрибутор и единствени почивни дни са събота и неделя.Чувствам се объркана и не знам как да постъпя(аз съм на 26,а той е на 25)
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.18 05:12#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Дали ме избягва?Ами ти си го отрязала първия път, втори няма да има. Покани го ти или забрави. Не сте деца, а ти се държиш като такова.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.05.18 01:03#3Антония Р.Антония Р.ДжедайРегистрация: Град: -Отговори: 18от: Дали ме избягва?Мисля, че правиш от мухата слон. Очевидно е, че това момче е резервирано по някаква причина. В противен случай отдавна да сте излезли на срещата, която предизвиква такива драми. Първо, подготви се за възможността да не търси сериозно обвързване, защото май ти точно това искаш. И също така, приеми, че симпатиите ви може да не са взаимни. Ако наистина го харесваш, бъде търпелива и му позволи да те опознае, а и ти самата да го опознаеш. Излизайте с приятели, говорете си, пишете си във фейсбук и виж какво ще излезе. Не драматизирай и не се дръж отчаяно все едно бъдещето ти зависи от това да излезете на среща. Това е в твой минус, защото по този начин ще изглеждаш доста неуверена в себе си и без самочувствие.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest