Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Време за мъже»Не е преодолял бившата си! Какво да правя?

Не е преодолял бившата си! Какво да правя?

  • 27.01.19 09:56#1NellyNellyНовакРегистрация: 22.09.18Град: -Отговори: -Не е преодолял бившата си! Какво да правя?Здравейте, по ред причини с всеки изминал ден се убеждавам че не е преодолял бившата си - пробвах да говоря с него по тази тема и единственото което каза е, че не споделя какво му е - с мене правел се на шут че му е весело и забавно с мен а в същото време му тежат някой работи относно бившата.

    Моля ви посъветвайте ме нещо не знам какво да правя обичам го!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.10.22 11:40#2Виолета ДимоваВиолета ДимоваНовакРегистрация: 30.06.13Град: СливенОтговори: 7от: Не е преодолял бившата си! Какво да правя?Здравей, според мен не си губи времето с този човек. След като не е преодолял и има чувства към бившата, остави го да му отшумят чувствата. В крайна сметка няма смисъл да се измъчваш....ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.24 05:28#3Потребител#336281Потребител#336281НовакРегистрация: 13.01.24Град: -Отговори: 3от: Не е преодолял бившата си! Какво да правя?Той ,има ли дете от нея ?Ако, имат общо дете ,бягай с 300 от този човек!Това няма оправяне .Не знам дали има чувства към нея ,но може и да е някаква вид манипулация на нея , особено ако причината за раздялата им е бил той и сега се чувства виновен за миналите му грешки.Не си длъжна да понасяш миналите техни грешки, особено ако ти нямаш вина за тяхната раздяла.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest