Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Помощ! Единствените ми приятели от даскало се харесват

Помощ! Единствените ми приятели от даскало се харесват

  • 03.05.18 07:08#1Потребител#212876Потребител#212876НовакРегистрация: 03.05.18Град: -Отговори: 3Помощ! Единствените ми приятели от даскало се харесватПървоначално ндп ми ми каза, че харесва едно момче, което познаваме от 5 години назад. Аз не го харесвах и се чудех какво толкова харесва в него?!

    Седмица по - късно тя отсъстваше и с него си говорехме постоянно и като го опознах и аз се влюбих. Но първоначално се влюбих в един симпатяга. Той ме отряза два пъти, след около 6 месеца откакто не му обръщах внимание той почна да изпитва чувства към мен. Почна все да се върти около мен, да ми се усмихва, да се изчервява, аз постоянно се чудех да му кажа ли или не. Аз му писах на лично съобщение, но той не ми отговори.

    Вчера никой дори не ми обърна внимание, ндп ми беше с момчето на мечтите си, дори и съучениците не ми казах нещо в странични теми. И вчера забелязах, че цялото даскало е обръщало внимание през цялото време на ндп ми, а не ба мен.

    Абе направо, т'ва как ще се разплете нз.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.18 05:15#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Помощ! Единствените ми приятели от даскало се харесватСлед като прочетох проблемът ти 5 пъти, разбрах от къде идва - ти завиждаш на най-добрата си приятелка. Точка.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.05.18 11:33#3Потребител#203114Потребител#203114НовакРегистрация: 15.12.17Град: -Отговори: 50от: Помощ! Единствените ми приятели от даскало се харесватНяма лошо в това да се харесват, но и разбирам защо те е страх. Двамата ще започнат да излизат сами и ти ще си третото колело...Съответно има голям шанс да останеш без приятели. И те е страхОтговорОтговор с цитат
  • 13.05.18 05:37#4Потребител#212876Потребител#212876НовакРегистрация: 03.05.18Град: -Отговори: 3от: Помощ! Единствените ми приятели от даскало се харесватНе просто не искам да остана без приятелиОтговорОтговор с цитат
  • 13.05.18 06:36#5Потребител#212876Потребител#212876НовакРегистрация: 03.05.18Град: -Отговори: 3от: Помощ! Единствените ми приятели от даскало се харесватoptimeon :Няма лошо в това да се харесват, но и разбирам защо те е страх. Двамата ще започнат да излизат сами и ти ще си третото колело...Съответно има голям шанс да останеш без приятели. И те е страх Мерси за разбирането ОтговорОтговор с цитат
  • 20.05.18 05:32#6Антония Р.Антония Р.ДжедайРегистрация: Град: -Отговори: 18от: Помощ! Единствените ми приятели от даскало се харесватТова е хубава възможност за теб да се научиш как да бъдеш приятел. Приятелството не е само в разговорите, чатовете и ходенето заедно на кафе, а и подкрепа, проява на разбиране и емпатия. Щом приятелите ти се харесват намери начин да се радваш за тях, защото е доста егоистично да мислиш как това ще се отрази на твоя живот. Не може те да взимат решения за себе си и непрекъснато да те взимат предвид. Ако приятелството ви е стабилно, то ще продължи, без значение дали някои от вас има гадже или не.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest