Ezine.bg»Форум»Красота»История за едно грозно патенце

История за едно грозно патенце

  • 07.05.18 03:46#1Ana MAna MНовакРегистрация: 07.05.18Град: -Отговори: 1История за едно грозно патенцеДълги години живях заблуждавайки себе си, че не съм красива и няма какво да направя по въпроса. Често пъти бях подтискана от познати и дори близки приятели, които изтъкваха недостатъците ми. Но истината е съвсем различна и дори противополижна.

    Всичко започна с това, че бях срамежливо момиче и си позволих да се поддам на чуждото мнение. Вярно е и че на много гадни хора съм попаднала. Те ми казваха и правиха най-неприятните неща за да сринат самочувствието ми, а после се наричаха мой "истински приятели". Ех...сега съм на 20г.

    Когато бях на 18г. се отделих от едни такива хора и сякаш започнах да цъфтя на ново. На 19г. се отказах от последния и станах още по-красива и забелязвана във всички очи. Хора (жени/мъже) идваха до мен както си седях на спирката, в кафенето или ходих до някъде, за да ми кажат, че съм много красива. Как бих могла до опиша такава промяна. Ами ето така...

    Всичко идва отвътре и след време се забелязва и отвън.

    Когато бях още едва на 18г. едно момче с което се сприятелих в университетът ми каза..... "ако изхлеждах като теб щях да си правя снимки всеки ден"... Не бях чувала нещо толкова мило от хората с които живеех до преди това. Та аз никога не си бях слагала профилна снимка и те ме подкрепяха в това. Искаха просто да си остана такава и да не се променям. Всички сме красиви!!!

    Всички само ме попитайте и аз ще ви кажа, че всъщтност красотата ви е уникална! А не нечие копие или изкривени комплексирани представи. Ако се обичате отвътре и отстраните хората които ви казват подтискащи неща. Ще ставате все по-красиви и по и по и по красиви и щастли. Това е послание към вас и мен самата. Прекрасен/на си ! Защото си ти.

    Аз съм видео монтажист. Правя филми и искам да ви кажа, че повярвате ли в себе си, ще бъдете най-доброто от себе си ! Другите ряпа да ядат
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.05.18 05:36#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: История за едно грозно патенцеПрекрасна история, поредното доказателство, че всичко е преходно и най-важното си остава вътрешната красота ОтговорОтговор с цитат
  • 12.05.18 01:09#3Ana MAna MНовакРегистрация: 07.05.18Град: -Отговори: 1от: История за едно грозно патенце Благодаря ти, Плами!ОтговорОтговор с цитат
  • 16.05.18 11:43#4Потребител#213540Потребител#213540НовакРегистрация: 15.05.18Град: -Отговори: 10от: История за едно грозно патенцеНаскоро прочетох статия за "красотата" едно нещо остана запаметено в главата ми - Бъди позитивна и ще изглеждаш прекрасно!ОтговорОтговор с цитат
  • 20.05.18 05:24#5Антония Р.Антония Р.ДжедайРегистрация: Град: -Отговори: 18от: История за едно грозно патенцеСъгласна съм с теб. Красотата зависи от нивото на самоувереността. Виждала съм много красиви жени, които, като се погледнат в огледалото, виждат недостатъци за поправяне или места за гримиране. Виждала съм и жени, които не са перфектни, не се притесняват от вида си и сияят. Не е нужно да приличаме на този или онзи, за да сме красиви. Важно е да се чувстваме комфортно в кожата си и да ценим това, което ни прави индивидуални.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest