Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Анорексия, Болимия и Наднормено Тегло»Препоръчайте ми добър психотерапевт при анорексия

Препоръчайте ми добър психотерапевт при анорексия

  • 27.02.19 08:09#1GrigorDishevGrigorDishevНовакРегистрация: 27.02.19Град: -Отговори: 2Препоръчайте ми добър психотерапевт при анорексияЗдравейте, дъщеря ми е има анорексия, водих я при няколко терапевта , но все удряме на камък . От известно време чета за Тони Добрев от София . Има доста добри отзиви , за хора които са имали Паник атаки и са посещавали кабинета му и са се оправили без лекарства и за доста кратки срокове .

    Дъщеря ми има също паник атаки и много ниско самочувствие. Дали би могъл да и помогне и за анорексията?

    Вие чували ли сте нещо за него и може ли да ми дадете негов номер. Бих бил много благодарен .
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.03.19 11:52#2dobromirdobromirНовакРегистрация: 27.05.15Град: СофияОтговори: 11от: Препоръчайте ми добър психотерапевт при анорексияЗдравейте;зная ги тези паник атаки ;защото ги преживях 3 пъти ;но с помоща на прекрасният психиатър доктор Димитър Ганчев от ценърат Никола Шипововенски Намиращ се в град София улица Екзарх Йосиф№59 ;аз успях да преодолея атаките.Той е млад но е много загрижен за пациентите си ;работи напълно безплатно и почерпва пациентите си със ;чай и сладкиши има групова терапия от 6 души и ивиндуална;занимава се само със конкретният едничък пациент.Пуска музика ;и всеки човек си има собсвена чаша за чай; и пациентите за него са приятели ; и той така ги нарича приятели защото ги чуства много близки;има играене на занимателни игри ;рисуване и постоянно пита хората какво правят ;в къщи и как се чустват при него ;мога да кажа едно най важното нещо Той е найдобрият човек с главно Ч който познавам посещавам го от 8 месеца и за рожденият ми ден ми направи прекрасен и незабравим подарък.0884996142 това е неговият номер и му кажете;че Добромир Симов вие препоръчал и на драго сърце може дави помогне ;това е моят съвет към вас послушайтеме и ще останете свръх доволни от него.Ако има нещо дами споделите ;ви моля да ми напишете на лично съобщение.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.19 09:43#3ДенитоДенитоНовакРегистрация: 07.03.19Град: -Отговори: 2от: Препоръчайте ми добър психотерапевт при анорексияgrigordishev@abv.bg :Здравейте, дъщеря ми е има [анорексия], водих я при няколко терапевта , но все удряме на камък . От известно време чета за Тони Добрев от София . Има доста добри отзиви , за хора които са имали [Паник атаки] и са посещавали кабинета му и са се оправили без лекарства и за доста кратки срокове .

    Дъщеря ми има също паник атаки и много [ниско самочувствие]. Дали би могъл да и помогне и за анорексията?

    Вие чували ли сте нещо за него и може ли да ми дадете негов номер. Бих бил много благодарен .


    Да аз съм била при Тони Добрев , както и моя приятелка. Много кадърен и разбран. За мен беше важно някой да ми помогне без да ме кара да пия хапчета и хапчета както правят психиатрите . Терапията ми мина гладко и бързо. Искам да добавя , че бях на лекарства близо 10 години. Ако ви интересува нещо по-конкретно ми пишете на имейла защото тук не влизам . Направих си регистрацията само за да ви отговоря. Желая ви късмет . Смятам че няма да згрешите. danielssleinad@abv.bg
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.03.19 09:03#4GrigorDishevGrigorDishevНовакРегистрация: 27.02.19Град: -Отговори: 2от: Препоръчайте ми добър психотерапевт при анорексияБлагоаря ви за изчерпателната информация. Доста време никой не писа в тази тема и си помислих, че не я следите. Аз в крайна сметка заведох дъщеря си при въпросния Тони Добрев и за сега сме доволни. След 5 дни пак ще ходим. Тя ще се среща с него на 10 дни. Ходили сме при няколко други терапевта , но за първи път някой успя да я накара да се отпусне и да говори. И упражнения и даде и вчера звъня да пита как е. Четох много за него и наистина се надявам да и помогне. Вярвам че ще и помогне.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.03.19 02:46#5ДенитоДенитоНовакРегистрация: 07.03.19Град: -Отговори: 2от: Препоръчайте ми добър психотерапевт при анорексияЧудесно е че сте се свързали и сте започнали терапия. Наистина ще ви помогне. Пратете му много поздрави от Дани от Варна (Акушерката) Той ще се сети ОтговорОтговор с цитат
  • 20.03.19 05:52#6GrigorDishevGrigorDishevНовакРегистрация: 27.02.19Град: -Отговори: 2от: Препоръчайте ми добър психотерапевт при анорексияТой също ви праща. Много благодаря за помоща, при нас нещата вървят страхотно. За много кратко време има вече ефект терапията. Много съм доволен. Записах час и за майка ми, че и тя нещо се оплаква от сърцебиене и задух.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.10.21 12:49#7Потребител#306849Потребител#306849НовакРегистрация: 26.10.21Град: -Отговори: 1от: Препоръчайте ми добър психотерапевт при анорексияЗдравейте. Не знам дали още някой чете форуми, но от цялото си сърце искам да му благодаря за поммоща, която ми даде.
    подаде ми ръка в един много труден за мен период и вечно ще съм му благодарен.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest