Получих болки след спешна контрацепция

Получих болки след спешна контрацепция
Снимка: ezine.bg
'' На 4. 01. с приятеля ми правихме секс да кажем че около след 30 минути презервативът се беше измъкнал и се усетихме малко късно, той не е свършвал но в презерватива имаше малко белезникава течност и не бяхме сигурно дали е станало нещо. И се реших да пия Ескапел и чакам да ми дойде. Възможно ли е да е станало нещо ? ''

Имам въпрос свързан с тази 'история'. След като пих хапчето ми дойде и си вървеше нормално свърши ми преди около седмица и сега имам леки болки ниско долу , гърдите са ми подути както преди да ми дойде понеже наближава датата по принцип в която трябва да ми идва. Възможно ли да ми идва за втори път в месеца заради хапчето ?

Рейтинг

3.8
Общо 4 гласували
5 1
4 2
3 0
2 1
1 0
Дай твоята оценка:

Коментари (2)

Изпрати
стела
стела
21.01.2014 23:47
не бади спокоина
0
0
Цветелина
Цветелина
21.01.2014 17:47
Напълно е възможно да ти дойде два пъти- все пак това хапче е голяма доза хормони и няма как да не се объркат нещата.Аз, например, 2 седмици преди да ми дойде истинският цикъл, имах много обилно кървене. Няма страшно :) Само внимавайте, защото и овулацията ще ти се пообърка :)
0
0